Журнал "Антиквар". Українська Австраліана

#104: Українська Австраліана

Українська Австраліана

Вересень–Жовтень 2017

100 грн 50 грн
в наявності

ЗАМОВИТИ

Україну і Австралію розділяють майже 15 тисяч кілометрів, кілька морів, материків, а також Індійський океан. Проте цю неблизьку відстань наші співвітчизники успішно долали ще у XIX столітті. А 2017 року ми відзначаємо 70 річчя постійного поселення українців на п’ятому континенті та 25 річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною.

«УКРАЇНСЬКА АВСТРАЛІАНА» — тематичний випуск «Антиквара», підготовлений у партнерстві з Музеєм української діаспори і Бережанським краєзнавчим музеєм за підтримки Посольства Австралії в Україні та Союзу українських організацій в Австралії до відкриття масштабного виставкового проекту «Художники-амбасадори».

Для нас це не просто можливість познайомитися з життям і творчістю австралійських митців — вихідців з України, а й привід розповісти читачам про досі маловідомі сторінки української історії та культури.

Користуючись нагодою та службовим становищем , хочеться нагадати і давнім і майбутнім друзям про те, що журнал «Антиквар» ось вже 11 років залишається єдиним в Україні спеціалізованим друкованим виданням про мистецтво та колекціонування. І саме зараз час оформити передплату на 2018 рік.

З метою популяризації культурно-історичної та мистецької спадщини видавничий дім «Антиквар» власним коштом забезпечує передплату на часопис всім художнім та історичним музеям, науковим і спеціалізованим бібліотекам України. Культурно-мистецькі заклади та численні передплатники отримують його в усіх регіонах країни; ми також маємо своїх читачів у Франції, Німеччині, Великій Британії, Польщі, Чехії, Італії, США, Ізраїлі, Канаді, Литві, Росії, Білорусі, Молдові, Вірменії, Узбекистані, а тепер і в Австралії…

Якщо ви ще не є передплатником «Антиквара», звертайтесь у будь-яке поштове відділення або до редакції!

Ганна Шерман, головний редактор

Матеріали із журналу на сайті: