«На території ритму»: виставка Наталії Охман та Петра Чекаля

11 вересня у столичному барі “Хвильовий” відбудеться одноденна виставка колажниці Наталії Охман і фотографа Петра Чекаля «На території ритму», організована під патронажем Cutout Collage Festival. Митці об’єдналися задля дослідження й візуалізації міських ритмів, які задають структуру мелодиці наших життів. 

«Опинившись на «території ритму» — людина мимоволі входить в унісон із внутрішніми біоритмами міста, вливається у його потоки та поглинається цими потоками», – переконані автори виставки Наталія Охман та Петро Чекаль. Тож своє завдання вони  побачили в тому, аби зробити «томографію» міста більш виразною, ввести у її потоки своє художнє бачення, аби глядач міг краще зрозуміти, яким течіям підсвідомо підпорядковується день у день. Фотограф вирушає у місто — пірнати в його потоки. Пливучи ними, він збирає тенетами-об’єктивом уламки історій, перезбираючи їх і самий простір у єдине ціле. Колажниця своєю чергою стає до розщеплення цілого на атоми, аби продемонструвати природний «порядок хаосу» нашого існування.

Відбудеться виставка на «На території ритму» 11 вересня в Барі “Хвильовий” (вул. Верхній Вал, 18) з 16:00 до 20:00.

Петро Чекаль — вуличний фотограф з Харкова, культуролог, музикант. Петро займається фотографією близько 7 років, з яких останній рік — винятково вуличною. Написав наукову працю, присвячену проблематиці останньої — «Патерни бачення у стріт-фотографії».

Наталія Охман — мисткиня-колажниця з Києва. Колажними практиками почала активно займатися на початку 2020 року, приділяючи особливу увагу темі взаємостосунків людини та навколишнього світу. Фіналістка фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week (2021), Cutout Collage Festival (2021), резидентка Cutout Collage Studio.

Фото та джерело: Cutout Collage Festival