«GARDEN PARTY: 1920-ті»

11-12 вересня Історико-меморіальний музей Михайла Грушевського запрошує у мандрівку минулим століттям. Гостям камерного фестивалю «GARDEN PARTY: 1920-ті», що приурочено до 155-річчя з Дня народження Михайла Грушевського, пропонується стрибнути на сто років назад, аби дізнатися, як виглядали, звучали та смакували наші 1920-ті.

«GARDEN PARTY» – так історик і видатний політичний діяч Михайло Грушевський, хоч і не без іронії, називав вечірки у Києві. Садиба Грушевських роками була осередком культурного життя української інтелігенції. Тут збиралися інтелектуали доби з оточення Михайла Грушевського, його доньки Катерини та небожа Сергія Шамрая.

Упродовж двох днів (11-12 вересня) камерного фестивалю «GARDEN PARTY: 1920-ті» на відвідувачів очікує насичена програма. Зокрема, концерти джазу та класичної музики, лекторії на тему моди, літератури та кіно 1920-х років, кінозала, стріт-арт, декламація поезії, квіткова майстерня, лотерея-алегрі, шахи, ярмарок, буфет, променад інтер’єрами Дому Грушевських. 

Докладну програму «GARDEN PARTY: 1920-ті» також шукайте на сайті Історико-меморіального музею Михайла Грушевського.

Крім того, усі охочі зможуть взяти участь в безпрограшній лотереї-алегрі, усі збори з якої спрямують на благодійну акцію для украй потребуючих культурного просвітництва. Серед низки подарунків учасники лотереї зможуть виграти випуски журналу «Антиквар». Водночас упродовж двох днів фестивалю «GARDEN PARTY: 1920-ті» діятиме стенд видавничого дому «Антиквар», де відвідувачі зможуть ознайомитись та придбати вподобані книги та журнали.

Дізнайтеся більше про участь у фестивалі «GARDEN PARTY: 1920-ті» на сайті Історико-меморіального музею Михайла Грушевського та за тел.: 044 288 28 07.

До зустрічі на «GARDEN PARTY: 1920-ті»!!!