Оpen call для митців від Mykolaiv ART Week

Культурна Платформа MY ART та Агенція розвитку Миколаєва оголосила оpen call для митців на участь у офлайн-виставці проекту CHANGE в Миколаєві в рамках програми фестивалю актуального мистецтва Mykolaiv ART Week. Заявки на участь приймаються до 12 вересня. Виставка триватиме з 2 до 17 жовтня.

CHANGE

Що відбувається наразі у світі? Хто є людина для глобального світу – окремим гвинтиком системи чи змінотворцем, здатним переламати усталені норми? До чого призводять окремі рішення чи дії людини, об’єднань чи цілих націй? Куди рухаємось всі ми, як окремі одиниці, що існують у великому світі? Де закінчуються наші права та свободи? Як “змінювати світ на краще”?

На всі ці питання людство шукає відповіді роками і, здається, однозначних відповідей не з’явиться ніколи, адже світ змінюється нами і разом з нами. Та у людства вже давно є спосіб спробувати відрефлексувати складні питання – мистецтво. Спробувати віднайти відповіді як для себе, так і для світу можна через акт творіння. Слідкуючи за тим, як різні митці намагаються відповісти для себе та відрефлексувати події навколо себе та свого оточення у світі пост-правди й прийняття миттєвих рішень.

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Заявки можуть подавати усі митці, що працюють з темами дослідження глобалізації, прав людини, екології, інформатизації світу. Це міжнародний конкурс, у ньому можуть брати участь усі художники віком від 18 років. Прийнятні будь-які засоби візуального мистецтва (живопис, графіка, фотографія, скульптура, колаж, інсталяція, відео та саунд арт, анімація, VR, AR). Перевагою будуть роботи, що створені в часи пандемії COVID-19 та локдауну.

Організатори обговорюють умови транспортування робіт до Миколаєва з кожним окремим автором. Наприкінці виставки всі роботи буде повернено авторам. Для фотографів: організатори мають змогу надрукувати роботи на місці в залежності від розмірів та параметрів цифрової роботи.

Ознайомитись з умовами участі та надіслати роботу

Про фестиваль Mykolaiv ART Week