«Незавершені історії: нові твори з колекції». Презентація робіт Давида Бурлюка

Про третю подію з циклу у Національному художньому музеї у Києві

У Національному художньому музеї (NAMU) продовжують проводити виставки та події присвячені творам, що недавно з’явилися у колекції. 

У суботу, 28 жовтня з 12:00 до 17:00 представлять дві роботи художника Давида Бурлюка«Натюрморт біля моря» (середина ХХ ст.) та «Березень» (1946).

Давид  Бурлюк — художник-футурист, експериментатор, перформер, митець світової слави, який завжди був у вирі мистецьких подій. Народився на хуторі Семиротівщина Харківської губернії, але з 1922 року жив у США, де активно працював і де залишилася велика частина його творчої спадщини.

Роботи Бурлюка подарував музею американець Джон Ґрінстайн, він отримав їх у спадок від своєї тітки Ілейн Ґілберт Ґрін.

Окрім виставки, у музеї заплановані й культурні події.

О 14:00 — майстер-клас для дорослих і підлітків за мотивами творчості Давида Бурлюка «Коні в кольоровій каруселі». Учасники вивчатимуть взаємодію кольору, фактури і лінії за допомогою фарб та супутніх матеріалів. Також дізнаються про творчий шлях Давида Бурлюка і його формулу «живопис — колірний простір».

О 17:00 — презентація нових робіт Давида Бурлюка та аналоговий саунд від Музею українського грамзапису, завдяки якому спробують відтворити атмосферу повоєнного часу в Америці.

Вартість відвідування експозиції — 50 грн, презентації — 100 грн, майстер-класу — 150 грн.

Реєстрація за посиланням — http://surl.li/mlkgm 

Адреса: м.Київ, вул.Грушевського, 6. Потрапити до музею можна через службовий вхід, розташований з тильного боку будівлі.