Журнал "Антиквар". Магдебургія по‑київські.

Журнал “Антиквар”: Магдебургія по‑київські. #105

Магдебургія по‑київські

Листопад–Грудень 2017 р.

Колись… скажімо, за кілька місяців, років чи, тим більше, десятиліть, гортаючи сторінки цього номера «Антиквара», читач навряд чи згадає або здогадається, що саме цей, останній випуск 2017-го став найочікуванішим за всі 11 років існування журналу і побачив світ майже в середині березня 2018-го. Адже специфіка нашого, безумовно, періодичного видання все ж більше відповідає формату діалогу із вічністю. Що, власне, і є сутнісною і мистецтва, і колекціонування.

З давнини у сьогодення — саме такий шлях долають висвітлювані теми, предмети та сюжети. Поєднані журнальною обкладинкою з подіями, творами та героями нашого часу, вони набувають сучасного контексту та знов вирушають — звідси у вічність… Туди, де наша обіцянка надолужити кількість виходів за поточний рік буде перевірена часом та позначена одиницями зберігання!

Отже, «Магдебургія по-київські» — головна тема «Антиквара», що перед вами. І вперше у нашому виданні тему номера представляє запрошений редактор. Киянин, підприємець та громадський діяч Сергій Гусовський задав напрямок редакційних пошуків та творчих здобутків наших авторів, які занурились у громадську та правничу давнину столиці. Повчальна, захоплива і гостроактуальна історія київського самоврядування чекає на вас у оточенні яскравих новин мистецького, музейного, дослідницького сьогодення, про яке разом з нами розповідають колекціонери, художники, куратори, мистецтвознавці.

Тож бажаємо цікавої та корисної подорожі у часі та просторі.

Ганна Шерман, головний редактор

Матеріали із журналу на сайті: