Журнал "Антиквар". Магдебургія по‑київські.

#105: Магдебургія по‑київські.

Магдебургія по‑київські

Листопад–Грудень 2017 р.

400 грн
в наявності

ЗАМОВИТИ

Колись… скажімо, за кілька місяців, років чи, тим більше, десятиліть, гортаючи сторінки цього номера «Антиквара», читач навряд чи згадає або здогадається, що саме цей, останній випуск 2017-го став найочікуванішим за всі 11 років існування журналу і побачив світ майже в середині березня 2018-го. Адже специфіка нашого, безумовно, періодичного видання все ж більше відповідає формату діалогу із вічністю. Що, власне, і є сутнісною і мистецтва, і колекціонування.

З давнини у сьогодення — саме такий шлях долають висвітлювані теми, предмети та сюжети. Поєднані журнальною обкладинкою з подіями, творами та героями нашого часу, вони набувають сучасного контексту та знов вирушають — звідси у вічність… Туди, де наша обіцянка надолужити кількість виходів за поточний рік буде перевірена часом та позначена одиницями зберігання!

Отже, «Магдебургія по-київські» — головна тема «Антиквара», що перед вами. І вперше у нашому виданні тему номера представляє запрошений редактор. Киянин, підприємець та громадський діяч Сергій Гусовський задав напрямок редакційних пошуків та творчих здобутків наших авторів, які занурились у громадську та правничу давнину столиці. Повчальна, захоплива і гостроактуальна історія київського самоврядування чекає на вас у оточенні яскравих новин мистецького, музейного, дослідницького сьогодення, про яке разом з нами розповідають колекціонери, художники, куратори, мистецтвознавці.

Тож бажаємо цікавої та корисної подорожі у часі та просторі.

Ганна Шерман, головний редактор

Матеріали із журналу на сайті: