Марія Примаченко на вулицях Контрактової площі: вже відомо, яким буде новорічне містечко цього року

Компанія-організатор новорічних святкувань у Києві Folk Ukraine оприлюднила візуалізації проекту «Країна північного сяйва» та показала, як виглядатимуть на Новий рік і Різдво Контрактова і Софійська площі.

Про це повідомляє Folk Ukraine на своїй офіційній фейсбук-сторінці.

Цьогоріч новорічне містечко на Контрактовій площі присвятять творчісті української художниці Марії Примаченко. Містечко відкриється для відвідувачів 15-го грудня.

Ялинка на Контрактовій площі буде прикрашена в стилі творчості Марії Примаченко. Іграшки матимуть форму дивовижних звірів, яких малювала художниця. Вздовж вулиці Петра Сагайдачного встановлять світлові арт-об’єкти. Кожен об’єкт буде оформлений кольоровими гірляндами, які увечері мерехтітимуть.

На Софійській площі 19 грудня встановлять головну ялинку. Її прикрашатимуть 500 іграшок і три кілометри білих гірлянд. Ялинку огортатиме екран, на якому передаватимуть вітання. Раніше повідомляли, що дерево сягатиме 27 метрів, що на метр вище, ніж торік.

Навколо пам’ятника Богдану Хмельницькому їздитиме полярний експрес.

На Володимирському проїзді буде світлова конструкція «магічний тунель», який сполучить Софійську та Володимирську площі, а також новорічно-різдвяний ярмарок, фуд-зона й «алея чудес».

Першого січня заплановано великий концерт на головній сцені. Сьомого січня пройде хода звіздарів. Урочисте закриття локації відбудеться 13 січня.