X-й Канівський міжнародний скульптурний симпозіум оголошує open-call

У вересні відбудеться X-й ювілейний Канівський міжнародний скульптурний симпозіум, організований творчим об´єднанням «ЧервонеЧорне». Цьогоріч склад учасників формується двома шляхами: двоє митців запрошені організаторами, ними стали Олександр Дяченко та Василь Корчовий, ще троє визначаться за результатами open-call, який триває до 25 липня 2021 року. 

Всі учасники симпозіуму отримають можливість реалізувати скульптурні проєкти у камені, а також грошову винагороду у розмірі 4000 у.о. Тема симпозіуму традиційна: Канів, як одне з мальовничих, історично та культурно важливих місць України, місто, яке стало джерелом натхнення вже для не одного покоління митців.

Розглядати подані протягом open-call заявки буде міжнародне журі: Helen Pheby (керівник кураторської програми в Yorkshire Sculpture Park, голова опікунської ради UP Projects, Лондон), Слава Балбек (архітектор, засновник архітектурної майстерні balbek bureau та меблевого бренду propro), Павло Гудімов (засновник і куратор арт-центру “Я Галерея”, колекціонер, музикант), Олександр Дяченко (скульптор, член Національної Спілки Художників України з 1987).

З умовами участі в open-call в рамках Канівського міжнародного скульптурного симпозіуму можна ознайомитись за посиланням.

Також, цього року організатори оголосили Конкурс для арт-критиків, які працюють із темами української скульптури, стратегій та форматів роботи сучасних українських скульпторів, скульптури у публічному просторі, скульптурних парків та проблемою їх доступності для широкої аудиторії, формування скульптурних колекцій і парків, роллю публічної скульптури у становленні візуальних орієнтирів суспільства та у культурній дипломатії.