Виставка ювелірних прикрас Станіслава Дрокіна «ДНК автора»

У Музеї історичних коштовностей України відкрилася виставка українського художника-ювеліра Станіслава Дрокіна «Станіслав Дрокін – ДНК автора». На ній майстер представив свої ексклюзивні вироби, втілені, зокрема, в золоті, сріблі, міді, титані у поєднанні з коштовним камінням.

У роботі художник-ювелір Станіслав Дрокін поєднує класичні технології зі сміливими експериментами, шукає нові форми та комбінації кольорів дорогоцінних каменів, надихаючись природою, космосом, роботами великих майстрів минулого та сучасності. Значним результатом його творчих пошуків стали експерименти з методу гібридного (подвійного) лиття. У своїх виробах майстер влучно поєднує найрізноманітніші метали та сплави, як традиційні, на кшталт, золото-патинова бронза або мідь, оксидований титан з золотом або сріблом, так і додає анодований алюміній, карбід вольфраму, вуглеволокно, кераміку, скло, фарфор і полімери. 

Станіслава Дрокіна захоплює імпровізація, найчастіше митець покладається на власні інтуїцію та почуття гармонії, тож нерідко створює прикраси без попередніх ескізів. В результаті народжуються неповторні роботи.

Відвідати виставку «Станіслав Дрокін – ДНК автора» можна до 1 серпня в Музеї історичних коштовностей України (вулиця Лаврська, 9).

Фото: Stanislav Drokin Jewellery