Віргінський музей пропонує провести ніч “всередині” картини Едварда Гоппера

На виставці “Едвард Гоппер і американський готель” у Віргінському музеї мистецтв в деталях відтворили кімнату з картини “Західний мотель”.

Робота стала тривимірним простором, усередину якого можуть потрапити відвідувачі. У тривимірній копії “Західного мотелю” дотримано всі деталі: ліжко з червоним покривалом, зелені стіни, шкіряні валізи, приліжкові столик з лампою і годинами, жовті фіранки і зелений автомобіль за вікном.

Музей навіть пропонує орендувати кімнату на ніч, щоб сповна відчути атмосферу однієї з найпопулярніших робіт Гоппера. Вартість послуги – $ 150.

Оренда на ніч доступна лише три дні на тиждень – по середах, п’ятницях і суботах. За $ 150, крім кімнати, відвідувачі отримають також VIP-квитки на виставку, гру в гольф і подарункову карту на $ 25 в музейне кафе або ресторан Amuse. У пакет вартістю $ 500 входить ще вечеря на двох та індивідуальна екскурсія від куратора.

Виставка “Едвард Гоппер і американський готель” триватиме до 23 лютого. Крім копії кімнати в експозиції представлено понад 60 картин, малюнків, акварелей та ілюстрацій художника.

Джерело: buro 24/7