Український щоденник 2022–2023. А4, кулькова ручка

В «Українському домі» проходить виставка рисунків кульковою ручкою на офісному папері. Вона має назву «Український щоденник 2022–2023». 

На виставці представили 375 робіт від 81 художника. Усі вони були створені після повномасштабного вторгнення. Як щоденник воєнного часу, рисунки документують події, що відбуваються в Україні, фіксують емоції та почуття митців. 

Серед учасників проєкту — Тіберій Сільваші, Єгор Зігура, Олексій Аполлонов, Ігор Гусєв, Олександр Бабак, Molly Route, Антон Логов, АBE, Оксана Чепелик, а також художники-початківці, які висловлюють свої думки засобами мистецтва. 

Ця виставка — продовження проєкту «А4, кулькова ручка» (щорічного українського художнього конкурсу рисунків кульковою ручкою на офісному папері, започаткованого 2006 року). У 2020 році проєкт тимчасово призупинили через пандемію, а потім через повномасштабне вторгнення. І тепер, у 2024 році, він знову повернувся до глядачів.

Експозицію супроводжують есеї, написані Дмитром Лазуткіним, Максимом Курочкіним, Галиною Євтушик, Тетяною Топорко, Валерієм Пузіком та іншими.

До виставки видали каталог проєкту — артальбом з графічними роботами та есеями.

Куратор виставки: Євген Карась.

Фото — з Facebook-сторінки «Українського дому». 

Виставка проходитиме до 28 квітня. Адреса — Київ, вул. Хрещатик, 2 (з 11:00 до 19:00, понеділок — вихідний).