У центрі Києва горіла історична будівля

На вулиці Городецького горіла історична будівля – будинок Гінзбурга. Постраждалих внаслідок пожежі немає. Причини пожежі встановлюються.

Про це повідомило Громадське радіо. Відомо, що пожежники вже ліквідували осередок пожежі, але ще тривають роботи по ліквідації наслідків загоряння. Пожежа виникла на останньому (шостому) поверсі будівлі на вулиці Городецького, 9. Видно, що повністю вигоріла частина поверху. На інші поверхи пожежа не поширилася.

Ліквідуванням пожежі займалося 35 працівників особового складу та 8 одиниць основної та спеціальної техніки. Наразі пожежа повністю ліквідована. Жертв та постраждалих внаслідок пожежі немає. Причинами пожежі займаються правоохоронні органи.

Фото: ukrinform
Фото: ukrinform


Будинок Гінзбурга був збудований у 1901 році. Фасад будівлі є рясно оздобленим, його фасад прикрашають різноманітні скульптури на античну тематику. У перші роки XX століття це був найвищий будинок Києва — висотою 15 сажнів (32,5 м), на його даху було 5 дерев’яних башт покритих цинком, висотою по 3 сажні (6,4 м) (висота куполів, над якими є ще надбудови різної висоти).