Kyiv Art Week оприлюднив повну програму фестивалю

З 18 до 27 травня в Києві пройде третій міжнародний фестиваль мистецтва Kyiv Art Week. В його програму входять виставки в дванадцяти художніх просторах і музеях по всьому місту, дискусійна і лекційна програми, кінопокази, живі виступи музикантів, а також масштабний п’ятиденний ярмарок творів мистецтв.

Офіційне відкриття Kyiv Art Week відбудеться 18 травня паралельно з презентацією відновленого фрагменту “Стіни пам’яті”. Стіну довжиною понад 200 метрів на Байковому кладовищі зводили протягом 13 років, а в 1982 році вона була забетонована за розпорядженням української компартії і понад тридцять років не підлягала відновленню. На відкритті один з авторів стіни, Володимир Мельниченко, спільно з Київською міською державною адміністрацією та організаторами Kyiv Art Week запустять в хід роботу по відновленню одного з найбільш значущих меморіалів столиці.

На наступний день, 19 травня, свої двері для презентації виставки “Воронка часу” відкриє Інститут проблем сучасного мистецтва. А всього в рамках Kyiv Art Week в музеях і художніх просторах по всьому місту буде представлено дванадцять виставок і спеціальних проектів. Серед інших в рамках виставкової програми будуть представлені роботи литовських і українських художників різних жанрів і поколінь від республіки Užupis, а також інтерактивний і відео-проект об’єднання BIRUCHIY в Комплексі “Торонто – Київ”; спецпроекти “To find and not to let go” і “After.Museum” в Київській картинної галереї та інші.

23 травня в Комплексі “Торонто – Київ” на вул. Великий Васильківській, 100. пройде відкриття масштабного міжнародного ярмарку мистецтв Kyiv Art Fair. Подія привернула 35 галерей і інституції з України, Грузії, Німеччини, Данії, Польщі та Великобританії. На ярмарку кожна з них представить свої найцікавіші роботи, тим самим перетворивши простір в одну величезну галерею площею понад 5000 кв. м. У день відкриття запланована музична лайв-програма від промо-групи Groove Operator, а також світове шоу від F.A.C.E Foundation у вигляді візуальної проекції на фасад Николаевского костела.

Сторінка у FB: https://www.facebook.com/KyivArt/

Повна програма фестивалю: http://kyivartweek.com/program