Твір Бенксі вартістю $45,000 вкрали з виставки в Торонто

Викрадення відбулося ще до відкриття виставки. Камери зафіксували людину із закритим обличчям, яка швидко заходить у галерею і тікає з роботою. 

На роботі «Мисливці за візками» (Trolley Hunters) зображено трьох аборигенів в савані, які натрапили на три візки для покупок. Зникнення плаката вартістю в 45 тис. дол. виявили під час розвішування робіт. Експозиція організована Стівом Лазарідесом, колишнім менеджером Бенксі, але без участі самого художника.

Бенксі. Мисливці за візками, 2007

Виставка представлена глядачам як “найбільша експозиція Бенксі, яку коли-небудь збирали”, із більше ніж вісімдесятьма видами робіт на загальну суму 35 мільйонів доларів. Подія, вартість входу на яку становить близько 27 доларів, не має підтримки Бенксі і зіткнулася із критикою через загальновідомі антикапіталістичні погляди анонімного майстра.

На захист виставки Стів Лазарідес, який перестав працювати із Бенксі в 2009 році, говорить:

Бенксі не санкціонував виставку, я не питав його, але я вважаю, що він належить широкій публіці, і саме широка публіка зробила його тим, ким він є зараз, тому вона заслуговує ознайомлення із цими творами”.

Наразі поліція почала розслідування злочину.