«Тартарари. Дмитро Красний» в Dymchuk Gallery

12 листопада в Dymchuk Gallery відкрилась персональна виставка Дмитра Красного «Тартарари». В її еспозиції представлено графічні роботи художника, колажі, арт-об’єкти та фотографії. Триватиме виставка до 6 грудня.

«Тартарари» в інтерпретації Дмитра Красного – це задзеркалля й потаємний світ, який проникає до нашого щоденного життя. У своїх роботах митець звертається до теми ритуалів, магічної свідомості та повсякденної містики. Важливою для художника є індивідуальна та колективна пам’ять, її викривлення та трансформація. Зокрема, своєрідним переосмисленням пам`яті про минуле та втручанням в об’єктивну дійсність є колажі художника. А випадкові аматорські світлини перетворюються на сюрреалістичні об’єкти, які демонструють реальність з магічної точки зору. Колажі графічних робіт – це гра з його особистою пам’яттю художника.

Застосовує колажний принцип Дмитро Красний і до арт-об`єктів. Композиції-натюрморти зібрані зі знайдених на блошиному ринку предметів. Деякі з них доповнені воском, який свідчить про плинність часу і мінливість пам`яті. Разом з воском, на думку художника, з предметів виходить пам’ять про їхнє початкове призначення. дзеркальний, багатовимірний та відкритий для множинних прочитань всесвіт художник створює завдяки використанню ефекту рекурсії у фотографіях.

Триватиме виставка Дмитра Красного «Тартарари» до 6 грудня в Dymchuk Gallery. Галерея працює: Вт-Нд з 11:00 до 19:00.

Сторінка Дмитра Красного в Instagram

Фото та джерело: Dymchuk Gallery

Художник Дмитро Красний (народився 1985 року) створює роботи в техніках лінорит, офорт, шовкодрук, монотипія, літографія. Працює над популяризацією прінтмейкінгу в Україні. Митець є учасник персональних і колективних виставок графіки в Україні, Польщі, США, Швеції. Роботи автора зберігаються в приватних колекціях в Україні, Росії, Білорусії, Франції, США, Ізраїлі.