Сучасна світова анімація в Одесі

9 та 10 жовтня у Музеї сучасного мистецтва Одеси відбудеться фестиваль анімації Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival Сучасна світова анімація в Одесі. Одесити матимуть змогу насолодитись показами найкращої міжнародної та української анімації. Сучасні хіти, які підкорили десятки світових фестивалів тепер покажуть у стінах нашого музею.

Покази розраховані на аудиторію 16+. Організатори заходу переконані, що є речі, які складно означити. Є речі, які назвуть самі себе, навіть якщо ти не вимовиш ані слова. Є речі, про які найкраще розкаже анімація. Сучасна, кмітлива, грайлива, зухвала, часом сумна, часом така, що дарує надію: анімація об’єднує різні жанри, дарує нам різних героїв та спілкується на різні теми, проте висвітлює однаково важливі питання найбільш зрозумілою мовою – анімацією.

Також у рамках фестивалю відбудеться лекція від куратора напрямку Visual Arts у Projector – Creative & Tech Online Institute Олега Маламужа, за сумісництвом режисера анімаційних повнометражних фільмів «Мавка», «Викрадена принцеса», «Роксолана». Олег розповість про те з чого почати в анімації та як втілити свої мрії, а також проведе воркшоп зі швидкого малюнку для всіх охочих.

Загалом, окрім Одеси, сучасну анімацію LINOLEUM покаже ще у чотирьох містах України: Миколаєві (9 та 10 жовтня), Запоріжжі (16 та 17 жовтня), Харкові (17 та 18 жовтня) та Дніпрі (23 та 24 жовтня). 

Програма фестивалю в Одесі:

✹ 9 жовтня

16:00-17:00 – лекція на тему «Анімація, з чого почати та як втілити свої мрії»

17:30-18:30 – воркшоп «Швидкий малюнок» для всіх бажаючих (з собою мати блокноти, олівці/ручки)

19:00-20:30 – показ українського конкурсу LINOLEUM 2021

✹ 10 жовтня

19:00-20:30 – показ програми міжнародного конкурсу LINOLEUM 2021

Вхід вільний. Слідкуйте за оновленнями, оскільки програма може змінюватися та доповнюватися.

Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival

Музеї сучасного мистецтва Одеси

Сучасна світова анімація в Одесі