“СТОСУНКИ З ОБРАЗОМ”: ВИСТАВКА В IMAGINE POINT ПРО ВЗАЄМОДІЮ ТВОРЦЯ ІЗ ВЛАСНИМ МИСТЕЦТВОМ

29 липня 2022 року о 18:00 галерея “Imagine Point” відкриє виставковий проєкт “Стосунки з образом”. Його учасниці — українські мисткині Альона Кузнєцова і Жанна Петренко — звертаються до традиційних технік (кераміка, ткацтво, цяткування), перетворюючи їх на форму вираження мінливості та крихкості життя.

Жанна Петренко й Альона Кузнєцова на підготовці до виставки “Стосунки з образом” в галереї “Imagine Point”. Фото: Катерина Добровольська 

Виставка є рефлексією на внутрішні зміни й особисту кризу митця, що оприявнюєтся і долається через чуттєве дослідження образів. За висловом Альона Кузнєцової, яка представить у проєкті живописні твори й керамічну скульптуру, ці роботи стали поверненням до реального життя, що “містить складні стосунки, ерос і танатос, невимовне, передчуття незворотнього”. 

Альона Кузнєцова. Підготовка до виставки “Стосунки з образом”. Фото: Катерина Добровольська 

Жанна Петренко використовує старовинну техніку гобеленового ткацтва. Особливість техніки зумовлена неможливістю повертатися до виправлень, на відміну від живопису. Жанна стверджує, що кожна помилка, таким чином, стає свідченням неідеальності життя, а мистецький процес засвідчує зміни твору і самого митця, який над ним працює.

Гобелени Жанни Петренко. Монтаж виставки “Стосунки з образом”. Джерело: Imagine Point / Telegram

Відвідати подію запрошують за адресою Голосіївський проспект 86/1

Imagine Point — сучасний арт-простір, місце комунікації культурної спільноти, виставок, авторських лекцій та екскурсій, освітніх проектів.