БЛАГОДІЙНІ ПРИКРАСИ ЮВЕЛІРНОГО ДОМУ “LOBORTAS”

Менді Квірінґ, жителька міста Лімінгтон (провінція Онтаріо, Канада), з початку повномасштабного російського вторгнення допомагає українцям, які постраждали від війни. Цього літа вона організувала благодійні акції, на яких зібрали понад 1 млн $ на гуманітарну допомогу Україні. Спеціально для благодійного аукціону, що відбувся в Лімінгтоні 10 липня, ювелірний дім “Lobortas” створив срібну прикрасу “Сommunity”, яка стала найдорожчим лотом: ​загальна сума пожертви на кулон склала 46 тис. $.

Фото з благодійного аукціону, на якому прикраса “Сommunity” від Lobortas Classic Jewellery House зібрала 46 тис. $ на допомогу Україні. Джерело: Mandi Quiring / Facebook

Прикраса “Сommunity” поєднує унікальний етнічний орнамент і символіку з ювелірним стилем ХХІ ст.: канадський клен й український тризуб виконані в унікальній техніці “дзеркал”.

Прикраса “Сommunity”, створена ювелірним домом “Lobortas”

Менді Квірінґ підкреслила важливість співпраці з Lobortas Classic Jewellery House, що дозволила посилити відчуття зв’язку між “душами-однодумцями на протилежних кінцях Землі, які намагаються зробити щось корисне”. Сам аукціон, за її словами, став яскравим прикладом людської “солідарності, єдності і доброти”. 

Окрім аукціону, Менді Квірінґ організувала акцію за участі місцевого населення й шкіл. В результаті, їй вдалося зібрати більше 800 тис. $, а також необхідні речі для українців, які постраждали від війни. Невдовзі Менді також планує провести ще один благодійний аукціон в підтримку України в партнерстві з волонтерською організацією Southwestern Ontario Gleaners. Для нього Lobortas Classic Jewellery House пожертвував ще дві прикраси: це кулон “Казкові тварини. “Телець”, створений за мотивами творчості Марії Примаченко, і кулон “Ангел”, що репрезентує сучасну українську ювелірну школу. Аукціон відбудеться 27 серпня 2022 р

Кулон “Казкові тварини. “Телець” від ювелірного дому “Lobortas”. Джерело: Mandi Quiring / Instagram

Lobortas Classic Jewellery House — класичний ювелірний дім, що є одним з інноваційних лідерів в області ювелірного й декоративно-ужиткового мистецтва. Дім реалізує власні творчі проєкти, а також працює на замовлення. Прикраси, створені “Lobortas”, зберігаються в багатьох музеях і приватних колекціях. Дім функціонує в м. Київ.