В інстаграмі Sotheby’s можна приміряти тіару італійської королівської родини

Розкішний фільтр доповненої реальності з тіарою, що колись належала італійській королівській родині, розмістили на своїй офіційній сторінці в Instagram та в ювелірному акаунті @SothebysJewels. Він дозволяє кожному охочому віртуально приміряти тіару й зробити знімок в головному уборі на тлі Palazzina di caccia di Stupinigi в Турині, який був однією з резиденцій королівської династії. Новим фільтром Sotheby’s заявляє про цінний лот, що надійде в продаж в Женеві в травні.

Діадема з діамантами та перлами, яка за попередньою ціною коштує 1 мільйон фунтів стерлінгів, вважається однією з найвизначніших прикрас, виставлених на продаж в новітній історії. Вона складає  послідовність з одинадцяти градуювальних мотивів сувоїв. Кожен  прикрашений натуральним перлами в оточенні діамантів старої огранки. Люк прикраси тримається на зйомній смузі, що складається з мотивів кластерів і смуг, прикрашених діамантами у формі подушечки.

Приклад роботи фільтру

Тіара належала Савойського дому і, як вважають, була створена придворним ювеліром Мусі Падре і Фіглі для Марії Вітторії даль Поццо з нагоди її шлюбу з Амадео I Савойським в 1867 році. В 1870 році вона стала королевою Іспанії.

Будинок Савойї був заснований в 1003 році як королівська династія, що правила Сицилією, Сардинією, Італією та Іспанією. Останнім членом будинку в статусі монарха був король Умберто II, останній король Італії. Його онук, Емануеле Філіберто Савойський, принц Венеції, нині балотується на політичний пост і відверто заявляє про своє бажання відновити монархію.

Інші діадеми в сімейній колекції включають сніжно-рожеву тіару з турмаліном, яку носила принцеса Венеції в день весілля з Емануеле Філіберто в 2003 році; Musy Tiara королеви Маргарити, фаворит останньої королеви Італії, королеви Марії-Хосе; а також тіару з вінка з перлів і діамантового плюща, яку зазвичай носить принцеса Марія Піа з Бурбон-Пармська.

Фото та джерело: Tatler