ЩЕРБЕНКО АРТ ЦЕНТР ВІДНОВЛЮЄ РОБОТУ

30 серпня Щербенко Арт Центр відновлює роботу після 6-місячної перерви. Відвідувачі знову зможуть переглянути виставку Саші Токаревої “Злиття”, відкриту Центром 16 лютого 2022 року: в серії акварельних робіт мисткиня візуалізує роздуми про місце художниці у світі.

Художниця стверджує, що будь-яка діяльність людини є репрезентацією змісту її емоційного життя, а від рівня його усвідомлення залежить повнота відносин зі світом. Уміння узгоджувати ціннісні та етичні уявлення з фактичними рішеннями та діями – праксис – лягає в основу ментальної рівноваги та благополуччя.

Серія містить роботи побудовані на поєднанні форм теплих відтінків з нейтральним холодним фоном, що відповідно символізує позиції людини і всесвіту та їхнє взаєморозташування.

Фото з відкриття виставки “Злиття”. Фотограф: Олександр Коваленко

Виставку можна відвідати з 11:00 до 20:00 за адресою вул. Михайлівська 22-В до 3 вересня 2022 р.

Олександра Токарева народилася 30 листопада 1988 в м. Мукачево, Закарпатська область, Україна. У 2011 р. закінчила Київський Національний Університет Будівництва та Архітектури. З 2006 року входить до складу арт-групи ШАПКА. Фіналіст конкурсу МУХі 2010 та PinchukArtPrize 2009 у складі арт-групи Шапка.