Рідкісні професії в мультимедійній онлайн-виставці «Околиці часу»

В мережі стартувала виставка «Околиці часу» (Time suburbs). Мистецько-дослідницький проєкт презентує рідкісні професії, які можуть зникнуть в найближче сторіччя, а також неповторні людські долі. Відчути атмосферу та подробиці кожної окремої історії дозволяють документальні фото й інтерв’ю у поєднанні з об’ємним (бінауральним) звуком.

Проєкт «Околиці часу» – результат експедиції віддаленими куточками України режисерки Лізи Сміт, оператора В’ячеслава Цвєткова та звукорежисера Василя Явтушенка, аби зафіксувати та осмислити зміни, які відбуваються в сучасному цифровому світі. Адже темп життя пришвидшується, збільшуються потоки інформації, а разом з цим зникають деякі професії.

«Ми знайшли історії з різних куточків України: Полісся (Перга, Копище, Майдан), Одеси, Карпат (Ворохта, Яворів, Космач, Микуличин), Дрогобича, Донбасу (місто Торецьк, Щербинівка) та Тендрівської коси – і все для того, щоб поділитися з вами історіями, мовами, обличчями, просторами та звуковими атмосферами», – зазначають автори виставки.

Герої проєкту – це люди, які існують в іншому часовому та інформаційному просторі, ніж жителі великих міст. «Околиці часу» – це спроба вдумливо відчути та переосмислити те, що відбулось раніше і що відбувається зараз.

“Прогулятися” кімнатами виставки можна до кінця жовтня.

Фото: Time suburbs

Джерело: Time suburbs