“Дукат” презентує п’ятий аукціон “Українська альтернатива ХХ”

20 березня у приміщенні Музею сучасного мистецтва України АД “ДУКАТ” проведе pre-party аукціонної виставки «Українська альтернатива ХХ»

18.03.2012

20 березня о 20:00 у приміщенні Музею сучасного мистецтва України Аукціонний дім ДУКАТ проведе pre-party аукціонної виставки «Українська альтернатива ХХ».

В програмі показ топ-лотів п’ятого аукціону «Українська альтернатива ХХ» і музичне шоу «Fusion Emotions» від всесвітньо відомого музиканта Джалалу-Кальверт Нельсона та української саксофоністки Олени Павлової.
Серед знакових робіт весняного аукціону твори Д. Бурлюка, Ю. Єгорова, Ф. Тетянича, М. Вайсберга, О. Животкова, А. Криволапа, П. Макова, М. Гейка, В. Ралко та інших.
Загалом на п’яті торги «Українська альтернатива ХХ», які відбудуться 7 квітня, Аукціонний дім «Дукат» виставляє понад 100 творів відомих вітчизняних живописців, графіків та скульпторів ХХ–XXI століть. За традицією, в аукціонній добірці представлено такі мистецькі напрямки, як авангард першої третини ХХ століття, нонконформізм 1960–1980-х років та сучасне мистецтво.
Ознайомитися з передаукціонною виставкою у повному обсязі усі бажаючі зможуть з 30 березня по 6 квітня 2012 року у приміщенні Музею сучасного мистецтва України.

Довідка.

Джалалу-Кальверт Нельсон (нар. 1951) — всесвітньо визнаний музикант. У його творчості поєднуються класика, джаз та етнічна  музика. Це не перший досвід співпраці маестро з арт-фундаціями, серед яких  Музей Соломона Гуггенхайма у США, Національний музей дизайну Купера-Хьюіта та Музей Уітні.
У своїх перформенсах маестро поєднує віртуозну гру на трубі з мистецтвом театру, танцем та арт-візуалізацією. Він грав на сцені Карнегі-Холла,брав участь у спільному проекті разом з відомим скрипалем Найджелом Кеннеді. На сьогодні Джалалу-Кальверт Нельсон створив більш ніж п’ятдесят джазово-етнічних композицій.

Олена Павлова (нар. 1989) — молода українська саксофоністка-експериментатор. У своїй творчості вона комбінує етнічну музику Куби, Африки, східної Європи з сучасними музичними напрямками. Багато подорожувала світом та співпрацювала з відомими музикантами. Створила колективи «Pavloved Resonance» та «Eco Jazz».