Виставка Дениса Кравця у “Мистецькому арсеналі”

20 грудня о 18:00 у Малій галереї Мистецького Арсеналу відбудеться відкриття виставки Дениса Кравця – “Закон подібності”.

Якщо мислити про предметну сутність всього,що нас оточує, при цьому оголивши предмет до межі, вимкнути його декоративність і функції пристосовані для людини,тоді ми бачимо умови, спосіб і закони його життя. Стає очевидним колір у його кількостях, форма, що підкорила його, рефлективна перекличка між ними , їх щільність, прозорість та вага.

У житті ми швидко стикаємося з предметами і не бачимо зв’язку між ними.Непомітна енергія, створює предмет зсередини, обумовлює його форму, яка будує його осі ,і друга сила, яка обмежує розповсюдження предмета – тиск атмосфери, те, що в повсякденній життя іменується фоном, але так само, як і предмет, має свою форму, масу і щільність, які і не дозволяють предмету розширитися безмежно: кожна деталь на предметі пояснює боротьбу двох сил – розширення і обмеження.

Через неуважність наше життя оточує багато предметів різних видів виробництва, які ще більше пригнічують наше сприйняття і чутливість: концентровані образи, новоутворені тендеції, штучні фрукти та овочі, псевдо традиції, безглузді формальності.Бутафорія декоративності, підробки, які поневічили сприйняття і істинний сенс.

При розтині цих відносин, отримуєш величезне задоволення від розуміння світу предметності.Закон тяжіння з абстрактного, тільки пізнавального, так би мовити, “шкільного” стає відчутний і цілком зрозумілий. У близькому масштабі, простому для будь-якого сприйняття: зустрічні, пересічні що сходяться і розходяться осі предметів, демонструють закони руху, тяжіння і відштовхування.Тоді ізольований предмет стає невпізнанним за формою, якщо він перетинається або п

Контакти: 288 52 26  Е-mail: pressa@artarsenal.in.ua
Деталі на сторінках: artarsenal.in.ua 
Чекаємо Вас за адресою: 
Київ, Лаврська,12, МАЛА ГАЛЕРЕЯ «МИСТЕЦЬКОГО АРСЕНАЛУ»