Виставка Лариси Кадочникової

16 грудня цього року в галереї “Атрибутъ” відкрилася персональна виставка живопису і графіки лауреата Шевченківської премії, народної артистки України і Росії Лариси Кадочникової “Світ моїх марень і мрій”.

16 грудня цього року в галереї “Атрибутъ” м. Київ відкрилася персональна виставка живопису і графіки лауреата Шевченківської премії, народної артистки України і Росії
Лариси Кадочникової “Світ моїх марень і мрій”.

Значна частина картин, виставлятимуться майстринею вперше, а після закінчення виставки,  будуть відправлені нею назавжди до Москви. Йдеться насамперед про інтимно-поетичний  цикл картин акторки-художниці який раніше доводилося бачити лише вузькому колу її найближчих друзів. Ретроспектива представлених на виставці робіт Лариси Кадочнікової відображає різні періоди творчої діяльності корифейки театру і кіно – від початку 70-х років минулого століття до сьогодення. Все, що свого часу не вдалося передати через кіно- та театральні ролі, було продовжено у сновидіннях та найшло своє відображення в “Світі моїх марень і мрій”. Представлена експозиція відкриває маловідомі грані її таланту, повертає нас до часів зародження вітчизняного поетичного кіно, нагадує нам про її друзів: Сергія Параджанова, Юрія Ілієнка, Івана Миколайчука, В’ячеслава Тихонова… Всіх тих, з якими вона була біля витоків цього неперевершеного мистецького жанру.

На урочистому відкритті виставки 15 грудня привітати Ларису Валентинівну прийшли десятки її друзів: Остап Ступка, Володимир Горянський, Ганна Герман, Лариса Скорик, Роман  Балаян, Тарас Чорновіл та багато інших.

Виставка триватиме до 15 січня 2012 року.

www.atribut.com.ua