«Просто Ми»: виставка живопису у галереї Imagine Point

У малій залі галереї Imagine Point проходить виставка живопису «Просто Ми», її учасники — Богдана Чілікіна та Антон Тарасюк.

Богдана Чілікіна — художниця, яка живе і працює в Києві. Своїми роботами вона розповідає власну історію життя у тиловому місті під час війни: 

  • з повітряними тривогами, переживаннями за близьких і за власне життя, 
  • і одночасно — з надією, зайняттям улюбленою творчістю, спілкуванням із близькими по духу. 

«Я намагаюся своїм живописом протиставити світло війні.. Іноді з’являються роботи трагічні, але свідомо я малюю не війну, а кольори — це така боротьба з сьогоденням», — розповідає Богдана Чілікіна про свої роботи.

Антон Тарасюк захищає нас у збройних силах. У перервах між тренуваннями і бойовими завданнями знаходить час на творчу роботу. 

«Для мене було трохи незвично працювати над новими роботами. Зазвичай ми працюємо у майстернях, і звісно, майстерня — це місце, де ми ховаємося від цього світу, створюємо нове. Цього разу все було інакше: частина робіт написана на ппд (пункті постійної дислокації), частина — під час виконання завдання далеко від Києва. Виходить, що художник не потребує конкретного простору, він може працювати у будь-яких умовах, у будь-якому місці», — каже  Антон Тарасюк.

Ідея виставки — об’єднати тих людей, які на фронті, і тих, хто в тилу; тих, то поїхав з України і тих, хто залишився. Знайти спільну мову, спільні думки і те, що нас об’єднує, відчути один одного. Адже усі ми — просто люди. Просто ми.

Виставка проходитиме до 2 березня 2024 року. Адреса — місто Київ, проспект Голосіївський 86/1, вхід з двору.