Proof of Art оголошує OPEN CALL на аналітичні тексти про NFT

Proof of Art, центр NFT практик та ініціатив, пропонує усім охочим долучитись до дослідження впливу NFT (non-fungible token) на сучасне мистецтво і культуру в Україні та світі, і огошує open call аналітичних текстів про NFT.

NFT – це можливість створити унікальні цифрові об’єкти в блокчейні, що дозволяє по-новому подивитись на цифрове середовище та мистецькі практики у ньому. З’являється все більше спільнот художників та колекціонерів, які зацікавлені в крипто-арті і колекціонуванні цифрового мистецтва, тому ми пропонуємо авторам дослідити цей феномен та розказати про особливості цього процесу. Як новий цифровий актив NFT впливає на цінність мистецького твору? Як ця цінність може бути створена та збережена в блокчейні?

Які можливості NFT для українського сучарту та яка специфіка локальних тенденцій? Як відбувається і що привносить інтеграція новітньої технології блокчейну в практики українського мистецтва? Як це впливає на формування спільнот й економіки мистецтва на локальному та глобальному рівнях? 

Потенціал, трансформації та труднощі, з якими може зіткнутися у цій сфері митець, колекціонер та куратор в Україні – все це може стати предметом аналізу застосування блокчейн технологій та NFT у мистецтві. 

Нас цікавлять такі теми:

  • перехід аналогового мистецтва у цифровий простір, який зумовив нові форми візуального аналізу
  • роль фізичних мистецьких творів та їх властивостей у цифровому середовищі 
  • проблематика унікальності цифрової копії як об’єкту
  • нові можливості NFT для арт-ринку
  • особливість NFT в якості цифрового активу

Серед надісланих текстів журі, до якого входять фахівці “Your Art”, “Антиквар” та “Proof of Art”, відберуть три тексти, які отримають нагороди, в тому числі публікацію на одному з ресурсів.

Розмір тексту: 8-10 тис. знаків.

Мова: українська, російська.

Партнери конкурсу: Your Art, Proof-of-Love, Антиквар

Винагороди: кожен з трьох призерів отримає публікацію в одному з видань-партнерів або на сайті Proof of Art, гонорар в якості 3000 грн., а також NFT Recycle від Proof-of-Love.

Proof of Art та партнери Центру залишають можливість для спеціальної нагороди. 

Тексти надсилайте на proofofart@gmail.com

Досліджуймо NFT у сучасному мистецтві разом!