«Живопис, графіка» Валентини Куцевич в ART 14

З 2 червня до 2 липня в художній галереї ART14 проходить виставка графіки та живопису Валентини Куцевич. В експозиції представлені міські пейзажі, натюрморти, тематичні картини, інтер’єри, портрети рідних та знайомих художниці. 

Валентина Куцевич – живописець міста. Вона відчуває міське середовище як цілісний світ, як стиль і спосіб життя. Художниця пише міські простори і архітектурні пам’ятники. Проте не копіює їх, а творчо переосмислює, створює узагальнений образ міста.

Поетика її творчості передбачає емоційне злиття зі світом, який вона зображує: «Для мене у мистецтві важлива присутність живого життя, коли від спілкування з картиною, скульптурою, музикою, архітектурою виникає відгук – поштовх. Ніби дещо подібне вже зустрічала у житті, бачила, може бути читала, колись усвідомила. І це увійшло в тебе. Таке буває при зустрічі як з реалістичними, так і з відсторонено-абстрактними творами…», – пояснює Валентина Куцевич.

Доброта і м’якість притаманні всій творчості Валентини Куцевич. «Її міські пейзажі, натюрморти, тематичні картини, інтер’єри, портрети рідних та знайомих, – у багатьох художників всі ці жанри й техніки, зазвичай, суттєво розрізняються, становлять ніби протилежні прояви, окремі сторінки творчості. Проте у роботах Валентини Куцевич такої різниці немає. Авторка досягає рідкісної цілісності незалежно від того, у якій техніці чи жанрі вона висловлюється», – мистецтвознавець Гліб Вишеславський.

Триватиме виставка до 2 липня в галереї ART14 (Михайлівський провулок, 14), Середа – П’ятниця з 12:00 до 18:00. Вхід вільний.

Фото: FG Kyiv Art Go

Джерело: ART14