Підтримати ВД “Антиквар”

Війна поставила під загрозу можливість функціонування багатьох мистецьких інституцій та мистецької спільноти загалом, знищила механізми фінансування, проте війна не знецінила нашу діяльність, а лише актуалізувала її. Книговидання та вихід періодичних видань завжди був і залишається інструментом збереження та популяризації української культури, української мистецької думки, інструментом культурного спротиву.

Саме тому ми вирішили звернутися до наших партнерів та рекламодавців з проханням підтримати Видавничий дім “Антиквар” у прагненні продовжити вихід української мистецької періодики! Ви можете підтримати нас розміщуючи рекламні та інформаційні матеріали на сайті antikvar.ua і на сторінках найближчих друкованих номерів “Антиквар” та “Український театр”, “КіноКоло”. Ми продовжуємо працювати і відкриті до обговорення та реалізації нових проєктів.

Понад 15 років Видавничий Дім “Антиквар” спрямовує зусилля на формування українського історичного та культурного контексту: за цей час вийшло друком понад 120 номерів однойменного видання “Антиквар”, єдиного в Україні науково-популярного друкованого видання про культуру, мистецтво та колекціонування, видано десятки книг, каталогів культурологічного спрямування, реалізовано багато мистецьких проєктів.  Напередодні війни нами було ініційовано відновлення виходу журналу “Український театр” і часопису “КіноКоло” та створення медіахолдингу мистецької періодики.

Редакція пишається багаторічним партнерством з провідними вітчизняними та міжнародними культурними інституціями, співпрацею з музейниками, колекціонерами, експертами арт-ринку, істориками, культурологами, мистецтвознавцями. Наші передплатники отримують журнал “Антиквар” у всіх регіонах України, у країнах Східної та Західної Європи, в Ізраїлі, США, Канаді, Австралії. 3 2014 року ми надаємо безкоштовну редакційну передплату усім зацікавленим художнім та історичним музеям, науковим і спеціалізованим бібліотекам та іншим культурним інституціям України.

Не зважаючи на складнощі, ми впевнені, що найближчим часом нові номери наших видань побачать світ, а на їх сторінках зі світом говоритиме Україна: українська історія, українська культура, українська мистецька та духовна спадщина!

З приводу розміщення матеріалів звертайтеся:

antykvar.magazine@gmail.com
shermanna@gmail.com
+380674456682 — Шерман Ганна Ігорівна
(Директорка ВД “Антиквар”)

Підтримати нас благодійним внеском можна за цими реквізитами:

Найменування отримувача: ВИДАВНИЧИЙ ДIМ АНТИКВАР ТОВ
Код отримувача: 33835697
Рахунок в форматі відповідно до стандарту
IBAN: UA503052990000026003035008345
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Або за номером карти:

4149 6293 1614 1639
Шерман Ганна Ігорівна

Також ви можете підтримати нас замовивши книги та журнали нашого видавництва.