IST PUBLISHING: УКРАЇНСЬКЕ ВИДАВНИЦТВО ПІД ЧАС ВІЙНИ

Попри труднощі воєнного часу українське видавництво IST Publishing продовжує свою роботу. За чотири місяці війни його команда реалізувала кілька проєктів. Зокрема, підготувала у квітні видання “Павло Маков. Фонтан виснаження. Aсqua Alta” для українського павільйону на Венеційській бієнале. Нещодавно видавництво анонсувало англомовний зін “last supper before the war” на запрошення канадського художника Крейга Леонарда в Galerie Laroche/Joncas.

У “last supper before the war” / “остання вечеря перед війною” зібрані тексті і художні твори, що розповідають про досвід війни і пошуки мови його вираження — від мистецьких робіт до теоретичних статей. Передзамовлення на сайті видавництва триватиме до 15 липня 2022 р.

Last supper before the war. Листівка Станіслава Туріни із привітанням з новим днем

Також 3 червня 2022 р. в Івано-Франківську відбулася презентація книжки Олега Дроздова і Богдана Волинського “Розмови про архітектуру”. Робота вийшла друком у перші тижні повномасштабної війни: перша презентація пройшла у Львові в укритті. Автори розповідають про те, що являє собою архітектура загалом, її роль у соціумі, архітектурну практику в сучасній Україні та інше.

Презентація книжки “Розмови про архітектуру” у Львові, квітень 2022 р. Джерело: The Architect’s Newspaper

Більше про ідею книжки можна послухати у розмові із Олегом Дроздовим на Суспільному за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=Q3KBJ2feFsw&ab_channel=%D0%A1%D1%83%D1%81%D0%BF%D1%96%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%B5%D0%9A%D1%83%D0%BB%D1%8C%D1%82%D1%83%D1%80%D0%B0.  

Олег Дроздов — український архітектор, тьютор Drozdov & Partners,  Харківська школа архітектури, Paragraph. Серед його робіт — Театр на Подолі у Києві, Jam Factory у Львові, Ave Plaza у Харкові.

Богдан Волинський — український архітектор,  засновник дизайн-школи “dash!”. У 2015 – 2018 роках працював над запуском Харківської Школи Архітектури.

IST Publishing — незалежне мале видавництво, яке із 2017 р. видає інтелектуальний non-fiction, книжки про сучасне мистецтво і культуру.