У Ніжині відбудеться перший Всеукраїнський археологічний з’їзд

Мета з’їзду — підсумок результатів польових робіт та аналітичних розробок в Україні впродовж останніх 5 років та визначення напрямів подальших досліджень. 

І Всеукраїнський археологічний з’їзд проходитиме 23-25 листопада 2018 року у місті Ніжин, Чернігівська область. Організаторами заходу є Інститут археології НАН України та Ніжинський державний університет імені Миколи Гоголя, Ніжинська міська рада.

З’їзд проходитиме у форматі тематичних секцій та круглих столів. Формування тематичних секцій відбудеться на підставі аналізу отриманих тез доповідей. Круглі столи будуть присвячені питанням охорони археологічних пам’яток та проблемам популяризації археологічної науки. Також визначатиметься програма та цілі майбутніх досліджень у цій сфері.

Заявки на участь та тези доповідей (до 2 тис. знаків) приймаються до 15 жовтня 2018 року. Щоб взяти участь у з’їзді, необхідно заповнити форму та надіслати свою тезу доповіді на вказану у формі електронну адресу. Оргкомітет залишає за собою право відбору матеріалів.

Реєстрація учасників розпочинається 23 листопада о 9.00 за адресою: м. Ніжин, вул. Графська, 2, хол старого корпусу.

Участь у з’їзді не передбачає організаційного внеску.

Більше інформації на сайті організаторів

Подія у FB