«Part of the Soil»: виставка кераміки та живопису Ольги Штейн у Лондоні

12 жовтня у Лондоні у просторі Le Dome institution відкрилася персональна виставка Ольги Штейн «Part of the Soil».

У експозиції представили три проєкти художниці. Усі вони — про досвід проживання російського вторгнення в Україну з позиції християнства, про віру надію і справедливість.

Керамічні барельєфи «Part of the soil» — це серія сюжетів про рай, пекло, присутність Бога, покарання грішників, встановлення правди. Ці барельєфи ілюструють уявлення художниці про світ, тож вони створені фрагментарними: іноді деформовані й ніби голі, інколи — глазуровані, блискучі та казкові, іноді з втратами — дірками, тріщинами, сколами.

Керамічна серія «Сад» складається з 60 предметів, які разом утворюють уявний сад: композицію з дерев, тварин та інших жителів саду. Цю серію художниця створила наприкінці першого року повномасштабного вторгнення. У той час робота з глиною була для неї медитативною практикою, культивуванням надії. 

Серія картин «The experience of encountering beauty first theology» — нагадування про рай та про здатність людини продовжувати шукати і сприймати любов, красу і спокій. У цій серії художниця використовує блискітки та величезні білі паузи, що вкупі нагадують сяйво. 

Виставка проходитиме до 24 жовтня 2023 року.

Адреса: Le Dome institution , 10-11 Grosvenor Place.

Організація та кураторство: Марія Каліна та Kalina Art Advisory.