Простір майбутнього: PARK3020 – перший публічний парк сучасної скульптури в Україні

В УКРАЇНІ З’ЯВИВСЯ ПЕРШИЙ ПУБЛІЧНИЙ ПАРК СУЧАСНОЇ СКУЛЬПТУРИ – PARK3020. ОБЛАШТУВАЛИ ПРОСТІР МАЙБУТНЬОГО У СЕЛІ СТРІЛКИ ПЕРЕМИШЛЯНСЬКОГО РАЙОНУ, ЩО ЗА 25 КІЛОМЕТРІВ ВІД ЛЬВОВА.

Учасники експертної ради парку наголосили, що проєкт має підтримати українських митців, які працюють із сучасною скульптурою: дати їм можливість реалізуватися в межах країни та заявити про себе на міжнародній арені. Для відвідувачів – це можливість здобути новий досвід взаємодії з сучасним мистецтвом.

Назар Білик, “Простір навколо”

Проєкт PARK3020 має довгострокові перспективи, які не обмежуються лише  експонуванням картин, а передбачає різноманітні навчальні програми, стажування й міжнародні обміни. Зокрема, PARK3020 розпочинає тривалу співпрацю з Йоркширським скульптурним парком (YSP) – найголовнішою інституцією презентації публічного мистецтва у Великобританії.

Богдан Томашевський, “Саламандра”

Нині в постійній експозиції PARK3020 представлено близько 40 незвичайних робіт від українських скульпторів, зокрема, Назара Білика, Анни Звягінцевої, Олексія Золотарьова, Антона Логова, Анни Надуди, Богдана Томашевського та інших. Тут кожен художник по-своєму трактує дійсність, надає думці фізичну форму та вписує її у загальний контекст. Також у парку можна побачити деякі гранітні скульптури створені під час воркшопу, який проходив у травні.

Олексій Золотарьов, “Вухо”

Вхід у парк вільний за попередньою реєстрацією.

Джерело: https://park3020.com/