Оголошено учасників BRAFA-2022

Один із найстаріших ярмарків у світі, Брюссельський ярмарок мистецтва BRAFA, оголосив дати проведення: він пройде з 23 по 30 січня 2022 року. Участь у заході підтвердили 134 галеристи з 14 країн світу. Кістяк учасників залишається майже незмінним. Найширше представлені стенди Бельгії та Франції, Великобританії, Італії, Швейцарії та інші.

На початку 2021 року через ковідні обмеження ярмарок відбувся онлайн у форматі “BRAFA in the galleries”. Нині він повертається до брюссельського виставкового комплексу Tour & Taxis. Хронологічно її експозиція охоплює всю історію людства, від давнини до сучасності, і включає в себе різні види мистецтва, підкреслюючи еклектичну і універсальну природу BRAFA. Традиційно вся експозиція буде сповнена живих квітів.

Цьогоріч стати почесним учасником ярмарку запрошено бельгійського скульптора та художника Арне Куїнзе. Надихаючись природними формами, зокрема квітами у своєму саду (улюблена квітка художника — люпин), він пише радісні полотна і споруджує гігантські кольорові скульптури з дерева чи металу, які мають змусити людину задуматися про те, яке місце вона посідає у світі. На ярмарку Арне Куїнзе покаже поліптих на тему чотирьох пір року, графіку, монументальну скульптуру та мультимедійні інсталяції. Крім того, килимове покриття у ярмарковому павільйоні буде створено за його дизайном.

“BRAFA – на мій погляд, найкращий ярмарок Північної Європи, що поєднує спільну рафінованість із новаторським підходом. У результаті учасники наголошують на принадах одне одного, а відвідувачі завжди знаходять в ній щось незвичайне та цікаве. Сподіваюся, моя колекція робіт французького ювеліра та художника зі скла Рене Лаліка (1860–1945), а також графіки та кераміки Пабло Пікассо (1881–1973) цього року прикрасить експозицію. Під час “BRAFA in the Galleries” ці роботи сподобалися публіці, тепер я передчуваю їх дебют на справжній, великий BRAFA!”, – зізнався Леннарт Боой (Dr. Lennart Booij) з Амстердама, який у січні представляв свої експонати в галереї Huberty & Breyne.

Повний список учасників BRAFA-2022