“НАСПІЛ”: IRA AFRIKA ТА ОЛЕКСАНДРА КРИШОВСЬКА ПРЕДСТАВЛЯТЬ В IMAGINE POINT СВОЇ РОБОТИ

Новий проєкт “Наспіл” в Imagine Point розкаже про те, якою опорою у критичні моменти стає об’єднаність і усвідомлення себе єдиним народом. 30 березня о 17:00 в галереї відбудеться відкриття виставки Ira Afrika та Олександри Кришовської, яка оголює складний процес усвідомлення себе частиною великого цілого.

Кураторський текст:

“Події, які відбуваються в Україні з 24 лютого 2022 року – повномасштабна агресія росії, стали тригером, через який весь світ побачив силу, про яку ми, можливо, раніше і самі не здогадувались. Українці продемонстрували, наскільки сильним може бути національний дух та єдність українського народу.

Не таємниця, що Україна також є домівкою для багатьох інших етнічних груп, які переселялись до країни в різні періоди історії. Ці люди також відчувають сильний зв’язок з Україною і долучаються до її розвитку. Вони вже давно справжні сини і доньки України, які сьогодні зі зброєю в руках захищають наші національні цінності, нашу культуру, наше право на суверенітет і незалежність. Не зважаючи на походження, колір шкіри чи віру, об’єднані ми змогли опиратись ворогові і зможемо перемогти.

Проект “Наспіл” розкаже про те, якою опорою у критичні моменти стає об’єднаність і усвідомлення себе єдиним народом. Про нашу силу волі та національну єдність – основу нашої свободи, про здатність ідентифікувати себе як українців. Про те, що ми вільні, бо не дивлячись на походження і коріння, можемо назвати себе одним народом і здолати перешкоди на шляху до життя у процвітаючій та незалежній Україні”.

Виставка триватиме за адресою м. Київ, Голосіївський проспект, 86/1 до 22 квітня 2023 року.

Принагідно нагадуємо, що до цього ж часу в Imagine Point можна відвідати виставку “Часоформи. Новожиття.” за участі Василя Татарського та Максима Мазура.