“МЕНЕ НЕМАЄ В ХАРКОВІ. А ДЕ НЕМАЄ ЗАРАЗ ВАС?” ВИСТАВКА ОКСАНИ БОЙКО В ГАЛЕРЕЇ PORTAL 11

18 лютого 2023 року галерея Portal 11 презентує персональну виставку Оксани Бойко “Спогад”. Художниця звертається у своїй творчості до теми міського пейзажу, в якому поєднує техніки живопису та графіки. Проєкт “Спогад” віддзеркалює відчуття ностальгії Оксани Бойко: абстрактні спогати про полишене нею місто мисткиня втілила у матерії.

Для Оксани Бойко ностальгія — це про радість здатності пам’ятати. Даремно, на її думку, ностальгію уявляють як щось запилене, сумне, позбавлене насиченості зображення. Скоріше, ностальгічні спогади викликають позитивні емоції та бажання повернутись у той стан або в обставини, які були у минулому.

Виставка починається з великих, панорамних картин, створених художницею до початку російського вторгнення. У цих роботах відчувається присутність глядача у зображуваному просторі, ніби це погляд на простір обома очима під широким кутом зору. Поступово формат інших робіт стає меншим і не такими витягнутим, поки не закінчується квадратом. У завершення простір виставки замикає композиція з дев’яти квадратних робіт, зроблених по пам’яті та розташованих 3 на 3, нагадуючи сітку в інстаграм-профілі. Ці роботи — немов світлини спогадів Оксани Бойко, які вона бачить навіть із заплющеними очима. 

Подію можна буде відвідати за адресою м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 11. Виставка працюватиме із середи по неділі із 11.00 до 19.00.