«Маю Честь!»: благодійний аукціон на підтримку 23 окремого стрілецького батальйону ЗСУ

Учора розпочався благодійний аукціон «Маю Честь!». Його мета — збір коштів для придбання дронів-камікадзе, а також засобів спостереження й коригування вогню.

Проєкт відбувається у форматі благодійної виставки-аукціону. Він проходить без ліцитатора і триватиме 10 днів, протягом яких всі охочі можуть робити ставки на обрані лоти. Аукціон проходить як в реальному, так і у віртуальному просторі.

На торги виставили живопис, графіку, скульптуру, антикварну книгу та арт-об’єкти. 

▪️ Серед топ-лотів аукціону — живописні полотна, скульптура, художня мініатюра митців України та української діаспори. Зокрема, роботи Якова Гніздовського, Матвія Вайсберга, Любомира Медвідя, Віктора Сидоренка, Михайла Демцю, Людмили Морозової та інших митців.

▪️ Окремим блоком представлено українську антикварну книгу — стародруки, прижиттєві видання української класики (Т. Шевченка, П. Куліша та ін.), колекційні видання української діаспори.

▪️ Доповнюють добірку предмети війни (гільзи, деактивовані снаряди, залишки касетних боєприпасів тощо), трансформовані в мистецькі арт-об’єкти найкращими художниками України.

Повний каталог аукціону — за посиланням.

Усі 100 %  коштів, отриманих з аукціону, спрямують на нагальні потреби батальйону.

Коли — 14-23 листопада 2023 року.

Де —  в музеї «Духовні скарби України» (Київ, вул. Десятинна, 12).