Благодійний аукціон іконописця Левка Скопа у Д12

Допомогти фронтовим побратимам Василя Сліпака

16 серпня у просторі ArtHall D12, розташованому за адресою: Київ, вул. Десятинна, 12, пройде «тихий» благодійний аукціон відомого українського іконописця Левка Скопа. Кошти, виручені від продажу представлених на аукціоні творів іконопису, будуть спрямовані на купівлю тепловізора для 3-го взводу 3-ї роти 1-го батальйону 54 ОМБр.

Левко Скоп
Левко Скоп

62-річний Левко Скоп відомий в Україні та Європі художник-іконописець і реставратор. У вільний час він пише вірші і грає в панк-групі. Займається тим, що йому подобається і живе за законами душі. Точніше, займався. Тому що з того моменту, як в Україну прийшла війна, Скоп розпочав писати ікони для фронту. Продаючи свої твори, він збирає гроші на закупівлю медичного обладнання для зони АТО, кошти на придбання військової техніки для фронту і каже: «Мій головний проект – допомагати хлопцям на Сході. Майдан дав мені сім’ю, а війна подарувала батьківщину».

Благодійні аукціони Левка Скопа вже проходили у Львові та інших містах України.

16 серпня 2016 року такий аукціон відбудеться і в Києві – в галереї Д12, приміщення якої люб’язно надав для проведення виставки Ігор Понамарчук, відомий київський меценат та колекціонер, засновник музею «Духовні скарби України», голова Гільдії антикварів України.

Мета «тихого» благодійного аукціону – зібрати кошти на купівлю тепловізора для бійців 3-го взводу 3-ї роти 1-го батальйону 54 ОМБр, побратимів знаменитого львів’янина, всесвітньо відомого оперного співака Василя Сліпака, який загинув 29 червня 2016 року під Луганським (Донецька область). Він залишив оперну сцену Парижа і пішов воювати за Україну, він до останнього подиху допомагав збирати допомогу для армії і дбав про дітей загиблих українських солдат. Його справу тепер продовжують побратими – на Світлодарській дузі, у Львові, Києві та Парижі… Але без підтримки тилу, точніше тих людей, хто перебуває на мирній землі і допомагає передовий, не обійтися.

Київ, 16 серпня, 18:00, галерея Д12, вул. Десятинна, 12

Благодійний «тихий» аукціон творів іконопису Левка Скопа

За підтримки журналу «Антиквар»