«Леся Українка: 150 імен»

Міністерство культури та інформаційної політики України запустило офіційний сайт, присвячений ювілейному року Лесі Українки. Його візуальну комунікацію розробила креативна агенція Postmen. Портал дасть можливість українцям глибше пізнати особистість поетеси та письменниці, в повному обсязі познайомитись з її творчістю, а також слідкувати за анонсами мистецьких заходів з нагоди 150-річчя мисткині.

Стежити за актуальною інформацією вже можна на сайті 150imenlesi.org, який буде постійно оновлюватись. Серед іншого, регулярно публікуватимуть анонси про мистецькі та освітні заходи, які впродовж 2021 року проводитимуть з нагоди 150-річного ювілею Лесі Українки. До них долучились близько 20 музейних інституцій та фондів, численні експерти, літературознавці, митці, куратори, театро- та кінознавці.

Офіційне відкриття проєкту заплановане на день народження поетеси, 25 лютого, в Українському Домі. Під час нього, серед іншого, буде презентовано перше повне не редаговане видання творів Лесі Українки у 14-ти томах. Відомо також, що на час експозиції за партнерства Суспільного телебачення і радіомовлення України в Українському домі буде розгорнута медійна платформа Радіо Леся, яка у різних форматах створюватиме контент для соціальних медіа, подкастів, ЗМІ та партнерських радіостанцій.

Вільно відвідати виставку можна буде з 26 лютого до 8 березня.

Фото та джерело: Урядовий портал