«Камені, що говорять»: виставка скульптора Вячеслава Притули

23 вересня у Галереї Portal 11 (м. Київ, вул. Трьохсвятительська, 11) відкриється персональна виставка Вячеслава Притули «Камені, що говорять». В експозиції будуть представлені керамічні та бронзові скульптури митця.

«Мене запросили в гості і казка стала моїм попутником. Я розмовляв пошепки і ходив навшпиньки, щоб не злякати чарівних птахів і навіть прикидався ними. Але мовчазні, на перший погляд, камені спостерігали за мною і будували свій сад. Їм хотілося говорити і в мені знайшли слухача. У кожного з них своя історія, вони вміли жартувати, сміятися і навіть кохати. Їхня мова була мені зрозуміла і я непомітно вступив з ними в діалог. Таке навіть не насниться.

“Мистецтво починається там, де закінчуються слова”, — подумав я і вирішив у нагороду казки намалювати свою”», — йдеться у описі виставки.

Вячеслав Притула народився в Полтаві у 1965 році. У 1985 році закінчив Миргородський керамічний технікум. У 1997 — аспірантуру в Національній Академії Образотворчого Мистецтва і Архітектури (НАОМА). Працює в жанрах класичний фігуратив та абстракція.

Виставка «Камені, що говорять» працюватиме до 29 жовтня 2023 року.