IST PUBLISHING ВІДКРИЛО ПЕРЕДЗАМОВЛЕННЯ НОВОЇ КНИЖКИ ІЗ СЕРІЇ WARNING BOOKS

Попри труднощі воєнного часу IST Publishing продовжує свою роботу. Нещодавно видавництво відкрило попереднє замовлення на нову книжку “Терор з повітря” німецького філософа Петера Слотердайка. Книжка продовжує нову серію видавництва ist publishing, що представляє міждисциплінарні дослідження про війну і культуру — warning books. Придбати видання можна на сайті IST Publishing. 

Warning books series — це серія книжок про війну та культуру. Це перекладені українською дослідження та збірки лекцій і статей, що були написані на перетині різних галузей гуманітаристики — від літературної критики, історії та філософії до теорії мистецтва, медіатеорії та антропології. В ist publishing ми започаткували цю серію у 2022 році, у відповідь на повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, коли за необхідністю воєнного захисту країни постали й нагальні питання про культуру.

Попереднє замовлення на книжку Петера Слотердайка діятиме до 1 червня 2023 року.

IST Publishing — незалежне мале видавництво, яке із 2017 р. видає інтелектуальний non-fiction, книжки про сучасне мистецтво і культуру.