“ГОЛОС”: ВИСТАВКА АНДРІЯ РОЇКА

У Львові у виставкових залах Художньо-меморіального музею Олени Кульчицької із 18 вересня до 23 жовтня працює персональна виставка Андрія Роїка. У проєкті представлені великоформатні живописні роботи та графічні рисунки. Автор працює зі зображенням людського тіла в різних його виглядах.

Як пояснює Андрій, виставка є спробою зафіксувати теперішній час як внутрішній конфлікт і нагадування про мирне минуле, з яким майбутнє не готове вступати в діалог. «“Голос” – про крик із темряви у світло, про незгоду з несправедливістю, про травму, яка залишить слід у кожному», – зазначає художник.

Андрій Роїк, композиція “Союз пам’яті” (2022 р.). Переплетені руки символізують у роботі минуле та майбутнє

Інтерактивним елементом експозиції стане скетчбук із рисунками, які автор створив після початку повномасштабного вторгнення. Відвідувачі матимуть змогу переглянути його оцифровану версію.

Відвідати виставку можна за адресою м. Львів, вул. Листопадового Чину, 7. 

Андрій Роїк народився 1995 року у Львові. Закінчив Львівський коледж декоративного й ужиткового мистецтва імені Івана Труша та Львівську національну академію мистецтв, де навчався на кафедрі монументального живопису. Працює із живописом, графікою, колажним мистецтвом, керамікою.