Із початком повтомасштабного російського вторгення Олеся Драшкаба і Наталія Попович створили платформу “Sunseed ART”. Її метою є поширення і популяризація українського плакату в Україні і за кордоном. Платформа підтримує українських митців, які свідчать про війну через мову образів. “Мистецтво — це теж насіння, яке проростає сьогодні та розквітне після нашої перемоги,” — зазначають автори проєкту.

Ще під час Революції Гідності графічні роботи стали однією із форм суспільного протесту. Одним із гасел революції стали слова “Я — крапля в океані”. Митці об’єднання “Страйк Плакат” створювали різноманітні варіації крапель, що символізують роль кожної людини у національному супротиві. Художники і графічні дизайнери швидко реагували на події і ставали на візуальним “голосом” Майдану. Протестувальники друкували плакати і виходили із ними на мітинги в різних містах країни.

Сьогодні плакати продовжують відіграють важливу роль у комунікації із суспільством. Логотип платформи “Sunseed ART” симоволізує соняшникове насіння, що стало метафорою українського опору, відколи 24 лютого 2022 року до російського солдата у Генічеську підійшла жінка зі словами “Ви прийшли на мою землю зі зброєю, ви окупанти. Покладіть хоч насіння в кишені, щоб потім соняшники з вас виросли”. Форма логотипу із насінням дещо нагадує “краплю в океані”, яка фігурувала на плакатах під час Революції Гідності.

На своєму ресурсі та в інстаграмі “Sunseed ART” розповідає про сучасних українських митців плакату, а також історію українського плакату і графіків. На сайті платформи представлені роботи десяти професійних митців і мисткинь. Колекція плакатів постійно поповнюється. Образи, зібрані у ній, розвінчують російські міфи і працюють проти поширюваних Росією імперських наративів. Окрім цього, через платформу митці підтримують українських військових: кошти спрямовують на допомогу ЗСУ і благодійним фондам.
Олеся Драшкаба в інтерв’ю “Varosh” висловила сподівання, що українське плакатне мистецтво стане одним із найбільш помітних явищ у культурі: “Український спротив надихав митців, а митці надихали український спротив, зробивши історії нашої новітньої війни за Незалежність опуклими, знаковими, іноді саркастичними, інколи метафоричними, іноді трагічними”.