Галерея мистецтв “Лавра” та WWF Україна оголошують конкурс для митців

Галерея мистецтв “Лавра” спільно з Всесвітнім Фондом Природи WWF Україна оголошують старт Всеукраїнського арт-проєкту “Середовище існування. Маніфест 2020”.

“Середовище існування. Маніфест 2020” – це open call для митців, які працюють у різних напрямах та жанрах мистецтва contemporary (живопис, графіка, скульптура, фотографія, відео-арт, інсталяція тощо). Своїм проєктом організатори закликають державних діячів, бізнесменів і кожного з нас до сміливих дій заради життя в гармонії зі світом вже у 2020 році.

Прийом заявок в конкурсну частину триватиме з 20 січня по 25 лютого 2020 року. Результатом стане масштабна всеукраїнська виставка робіт переможців в галереї “Лавра”, запланована на початок березня цього року. В конкурсі передбачені основні номінації від галереї, WWF Україна, а також спеціальна премія Vogue’s Choice від партнера проєкту – журналу Vogue UA.

Крім того, спільно з Київським метрополітеном буде проведено окремий відбір учасників, роботи яких експонуватимуться на станціях “Майдан Незалежності” та “Театральна”.

До складу експертного журі основного конкурсу увійдуть Тетяна Міронова – директорка Київської міської галереї мистецтв “Лавра”; Олена Тарасова-Красієва – директорка Всесвітнього фонду природи WWF Україна; Віктор Сидоренко – директор Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України; Пилип Власов – головний редактор журналу Vogue UA.

Заявки на участь за посиланням.

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/136976860634231/

Куратор проєкту – Юлия Нужина
Координатор проєкту – Anna Avetova

Проєкт реалізується за сприяння Mironova Foundation, підтримки журналу Vogue Ukraine та КП “Київський метрополітен”. Айдентику проєкту розроблено брендинговою агенцією Gra Agency.

Джерело: прес-реліз