Dymchuk Gallery презентує виставку майстерні EtchingRoom1

30 січня у Dymchuk Gallery відкриється персональна виставка майстерні EtchingRoom1 – фіналістів конкурсу МУХі та призерів Другої бієнале молодого мистецтва.

Dymchuk Gallery представляє персональну виставку майстерні EtchingRoom1, до якої входять Крістіна Ярош і Анна Ходькова. Проект “Сьогодні ввечері залишусь вдома” складається з графічних робіт та інсталяції колективного авторства.

Художниці працюють в техніці модульного офорту, поєднуючи на одному аркуші відбитки багатьох мідних пластин. Такий підхід дозволяє їм комбінувати повторювані елементи, доповнювати їх ручною графікою, текстами та вклейками. Логічним продовженням їх творчого методу є самоцитування: впізнавані образи у різній формі “подорожують” з однієї роботи до іншої, а іноді й виходять за їх межі у вигляді самостійних об`єктів.

Головною темою в роботах EtchingRoom1 є місто та люди, які його населяють. Художниці фіксують прозаїчні, часто суворі моменти з життя в мегаполісі та збирають їх в умовні, поетичні композиції.

У представленій серії тонка графіка класичного чорно-білого офорту поєднується з навмисне “наївними” кольоровими малюнками. Дитяча манера виконання контрастує з тривожними сюжетами, які розгортаються в спальних районах пострадянського міста. Створені з великою часткою іронії, роботи викликають змішане відчуття неспокою і задоволення.

Виставка триватиме до 1 березня.

Подія на фейсбуці: https://www.facebook.com/events/3432950423444221/