Bonhams придбав аукціонний будинок Bukowskis

Відомий аукціонний будинок Bonhams із головним офісом у Лондоні придбав провідну скандинавську компанію Bukowskis. Такий крок арт-дилери розцінюють як спробу зміцнити свої позиції на світовому ринку мистецтва. Фінансові умови угоди не розголошуються. Втім, відомо, що після придбання Bukowskis збереже власний бренд.

В першу чергу ця подія має шанси зацікавити колекціонерів російського мистецтва, оскільки і Bonhams і Bukowskis спеціалізуються на російському живописі, графіці та прикладному мистецтві XVIII-XXI століть. Раніше  окремо кожна з компаній не могла конкурувати з провідними в цьому сегменті аукціонними домами Sotheby’s, Christie’s і MacDougall’s, нині ж вони можуть помітно пожвавити цей сектор продажів.

Шведський будинок «Bukowskis» заснований у 1870 році. Він має штаб-квартиру у Стокгольмі, аукціонні зали у столицях Швеції та Фінляндії, а також офіси у трьох інших містах Північної Європи. У ньому 9 спеціалізованих відділів та 100 співробітників на чолі з виконавчим директором Луїзою Арен.

«Bonhams» має вісім аукціонних залів у п’яти країнах (у Лос-Анджелесі та Нью-Йорку; Парижі; Гонконгу; Сіднеї; Единбурзі та Лондоні — у Найтсбріджі та на Нью-Бонд-стріт) та тридцять сім офісів по всьому світу.