«АРТ ВОЯЖ» в Сумах

З 2 вересня Сумчани побачать роботи з колекції Першого приватного Музею сучасного мистецтва України. Експонування творів відбувається в рамках  мандруючих виставок «АРТ ВОЯЖ», які МСМУ проводить з 2010 року. Цього разу проєкт прийматиме приміщення Сумського обласного художнього музею ім. Никанора Онацького.

«AРТ ВОЯЖ» – це вояж прекрасних художніх творів та яскравих творчих особистостей. Сумчани та гості міста побачать творчість художників різних мистецьких шкіл – закарпатської, київської, кримської, львівської, одеської, харківської. Ось деякі прізвища, які  зацікавлять любителів мистецтва – Бровді Іван Васильович, Волошинов Олег Васильович, Єржиковський Олег Сергійович, Колесник Борис Опанасович, Лоза Адольф Іванович, Мірошниченко Павло Петрович, Толочко Віктор Іванович, Сельський Роман Юліанович, сестри Яблонські Тетяна та Олена Нилівни…

Талановиті художники вкладають у твори свою душевну енергію – саме ця енергія вабить, як магніт тих, хто розуміється на мистецтві.

Перший приватний Музей сучасного мистецтва України запросив відвідувачів у свої зали для знайомства зі збіркою творчих робіт українських митців, зібраних впродовж тридцяти років меценатом Сергієм Цюпко, у 2005 році. За роки існування музею його збірка збагатилася і налічує біля шести тисяч творів сучасного українського мистецтва представників різних мистецьких шкіл і напрямків усіх регіонів України від 1930-х років до сьогодення.

Приходьте до залів музею та пориньте в атмосферу, що дарує мистецький світ!  

Виставка триватиме з 2 вересня по 4 жовтня в Сумському обласному художньому музеї ім. Никанора Онацького (м. Суми, Покровська площа, 1). Музей працює з 10.00 до 17.00 щодня, окрім п’ятниці.

Сумський музей було засновано Никанором Онацьким, нині в ньому експонуються та зберігаються твори вітчизняного та зарубіжного мистецтва ХVІ – ХХІ століть. Основу колекції складають твори, зібрані київським меценатом Оскаром Гансеном.

Фото та джерело: Музей  сучасного мистецтва України