Portal 11 Art Prize 2021 приймає роботи художників

До 1 жовтня Галерея Portal 11 приймає заявки художників для участі в Art Prize 2021. Цьогоріч тема премії окреслена як «What is Blue?». Організатори закликають митців обрати свій синій і показати його світу. Оскільки колір – це завжди суспільне явище і саме соціум наділяє його смислами, вкладає в нього значення, визначає його завдання і місію. У техніці і медіа робіт жодних обмежень немає.

ArtPrize 2021 від Portal 11 покликана привернути увагу до творчості молодих художників, підтримати їх творчий шлях та надати можливість показати себе на сучасній арт-сцені. Галерея шукає таланти для подальшого співробітництва та реалізації спільних проектів. Брати участь у конкурсі можуть художники у віці від 20 до 40 років. Один художник (група художників) може представити у заявці на конкурс не більше 3 робіт, з яких журі вибирає 1 роботу для присудження премії.

Роботи всіх номінантів премії будуть опубліковані у каталозі виставки Portal 11 Art Prize 2021. За результатами конкурсу в листопаді відбудеться групова виставка.

Правила участі