#120: MEDICINA NOBILISSIMA

Мистецтво зцілення та зцілення мистецтвом

№6 (120), 2020

100 грн
лімітований наклад – 500грн

в наявності

ЗАМОВИТИ ЖУРНАЛ

Останній випуск «Антиквара» 2020 року «MEDICINA NOBILISSIMA: мистецтво зцілення та зцілення мистецтвом» представить найвизначніші дати, постаті, досягнення, твори мистецтва, культурно-історичні артефакти, архітектурні об’єкти, які репрезентують медичну галузь України у найшляхетнішому її вимірі – у нерозривному сполученні з культурою та мистецтвом.

У назві та провідному меседжі ми відштовхуємося від крилатого вислову батька сучасної медицини Гіппократа: «Omnium profecto artium medicina nobilissima» («Медицина – найшляхетніше з усіх мистецтв»). Цей вислів до того ж є провідним слоганом одного з партнерів проєкту – Національного музею медицини України, що належить до найбільших медичних музеїв не тільки в Україні, але і у Європі. Інший партнер випуску – Національна наукова медична бібліотека України – є наймасштабнішим і найстарішим в країні архівом медичної літератури з унікальними фондами. Бібліотека підтримує партнерські зв`язки з 35 бібліотеками та науковими закладами в 20 країнах Європи та Америки і забезпечує доступ спеціалістам-медикам до світових інформаційних ресурсів. Цьогоріч установі виповнюється 90 років від дня заснування.

Журнал підготовлено у співпраці з Національною медичною бібліотекою України, Національним музеєм медицини України та Українським медичним клубом за підтримки Українського культурного фонду.