«Академія гостинності» – підготовка волонтерів для туристичної галузі

У Києві оголосили про запуск пілотного проєкту з підготовки волонтерів для туристичної галузі та промоції столиці «Академія Гостинності». Усіх охочих запрошують на 12-тижневий безкоштовний курс, що розпочнеться найближчим часом. Реєстрація триває до 7 липня.

Управління туризму та промоцій Київської міської держадміністрації розробило проєкт створення першої Академії гостинності для волонтерів – тих, хто хоче показати Київ іноземним чи вітчизняним туристам. На 12-тижневих безкоштовних курсах майбутні волонтери вивчатимуть інформацію про туристичні маршрути, музеї, різновиди туризму, так і навчатимуться самозахисту, наданню першої домедичної допомоги тощо. До реалізації проєкту будуть залучені представники бізнесу, навчальних закладів, Національної поліції, медичних закладів та установ, а також інших професій, які можуть надати корисні навички для роботи з туристами. Після курсів кожен слухач отримає спеціальне посвідчення.

Бажаючі стати волонтерами мають зареєструватися на офіційному туристичному сайті Києва. Посилання на анкету для участі в конкурсному відборі проєкту буде розміщено на офіційному туристичному порталі Києва в розділі «Академія гостинності» та на офіційній Facebook-сторінці Управління туризму та промоцій КМДА

Анкета