XIX МІЖНАРОДНИЙ ДЖАЗОВИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ЄДНІСТЬ”

Міжнародний джазовий фестиваль «Єдність» збирається у 19-те. З одного боку це начебто і не багато – попереду ціле життя, а з іншого за вісімнадцять попередніх років на сценах фестивалю виступило 979 музикантів з 32 країн. У вирі фестивалю відкривалися художні і фото виставки, працювали конференції і майстер класи.

Цього року фестиваль одноденний, але різностильовий. Бажання показати різні напрямки світового джазу залишаються.

Глядачі зможуть поринути у світ спеціально написаної для 19-го фестивалю «Єдність» композитором Владом Солодовніковим Партіти «ДжазОрганум» для органу з оркестром. Виконавцями цього твору буде камерний склад «Eclectic Sound Orchestra» під керівництвом Сергія Лихоманенка.

Надзвичайний ансамбль ударних інструментів «Браво, Поділ!» не залишить нікого байдужим. А на зміну їм прийдуть корифеї джазу В’ячеслав Полянський – фортепіано та Володимир Шпудейко – степ-данс.

Гості з Литви, тріо «Лабутіс/Неда/Баніс» подарують нам присмак північної природи з містичним шерхотом дюн.

«Київ Арт Ансамбль» з постійним учасником фестивалю «Єдність» Народним артистом України піаністом-віртуозом Володимиром Соляником та яскравою вокалісткою Машею Видренко, та гурт «RADZ», заснований братами- гітаристами – це музика для найвибагливіших гурманів.

Насолоджуйтесь: 17 липня 2021 року, концертний зал «Bel Etage» (вул. Шота Руставелі, 16А). Квитки на ресурсі CONCERT.UA.

Початок о 18.00

 Текст організаторів

Більше про фестиваль